וילון הסטה


חברת אורגון מעצב החלונות, מציעה ללקוחותיה פתרון הצללה קלאסי ויוקרתי. וילון הסטה.

עולם הטקסטיל עשיר ומגוון, כאשר צריך לבחור פתרון פונקציונלי ואסטטי להצללת הבית וילון הסטה הינו הוותיק מפתרונות ההצללה. הוא מאפשר בחירה בלתי מוגבלות ועולם עשיר של גוונים טקסטורות ורמות הצללה שונות. למשל ניתן לבחור בד במראה פשתן לאווירה טבעית ורגועה או בד פסים רחבים ורטיקליים לאווירה דרמטית ויוקרתית, בד שקוף ואוורירי לאווירה עדינה וכד’

וילון בד יכול לשרת כל חלון וכל חלל, הכל מתחיל בבחירת הבד, חברת אורגון מציע ללקוחותיה מבחר עצום של בדים מרהיבים מבתי העיצוב היוקרתיים ביותר באירופה כגון: NYA NORDISKA, DRAPILUX, WIND ובדי הבית של ORGON.

ניתן לשלב שכבות של שני בדים שונים לרמות הצללה שונות ולמראה עשיר במיוחד.

כמו כן יש אפשרות לשלב וילון קבוע צדדי או כותרת קבועה עליונה לצרכים דקורטיביים בלבד.

ניקיון הווילונות פשוט ע”י הורדת הווילון וכיבוסו בהתאם להוראות הכביסה.

את הווילונות אפשר להתקין על מסילות המופעלות ידנית או מסילות בטכנולוגיה חשמלית ואף על ידי שלט שישלוט במספר וילונות במקביל.

בנוסף לבחירת הבד ישנם סוגי טכניקות שונות ומגוונות של סוגי תפירת כותרת הווילון אותם יש להתאים למראה המתבקש:

למראה סימטרי וקלאסי ישנם את תפירות הפלדים, צילינדר, בננה, טבעות, תפירת גלים ותפר שטוח.

למראה לא אחיד ורך יש את תפירת סרט הכיווץ והכוורת.

וילונות הסטה בשונה מפתרונות הצללה שונים הינם פתרון מופשט, ששובר את הסימטריות שיש ברהיטים ובחלונות הבית.

ייחודיותו של וילון ההסטה מבחינה פונקציונלית באה לידי ביטוי במיוחד כאשר צריך לבחור וילון לוויטרינה שמשמשת ליציאה וכניסה לבית כמו יציאה למרפסת וילון ההסטה לא מאלץ את המשתמש לגלול את המוצר ומאפשר מעבר חופשי. גם במצב שהווילון מוסט הצידה הוא עדיין בעל נוכחות בחלל.

כמו כן ניתן לתת לוק מעניין לווילון ע”י בחירת גובה המכפלת, מכפלת דקה ומודרנית או מכפלת גבוהה במיוחד ואפילו מבד שונה מהווילון.

וילונות הסטה יכולים להשתלב בכל חדר מגורים, שינה ועבודה ומתאימים גם למשרדים ובתי עסק. הווילונות יהוו את פתרון הצללה מושלם ע”י בחירת הבד הנכון וטכניקת התפירה המתאימה.

בחירה בווילון הסטה בחברת אורגון מאפשרת אינסוף פתרונות איכותיים של הצללה ויצירת אווירה מבוקשת באופן מדויק זאת הודות למבחר הבדים והטכניקות העצום הקיים החברה.