תקרות גבס


הצעד החשוב והגדול בחי רוב האנשים הוא רכישת בית או דירה, אך כפי שרובנו מודעים לכך, רוב הבתים לא תמיד מעוצבים במאה אחוז לטעמנו או לפחות מוגמרות על פי בחירתנו.

רוב האנשים בממוצע משפצים או משפרים לפחות 2 דירות בחייהם, הראשונה היא דירה/ בית התחלתי שאנו רוכשים אחרי הנישואין, ולפחות דירה נוספת שאנו עוברים אליה לאחר הרחבת המשפחה וילדים נוספים.

האלמנט החשוב ביותר, ואולי אפילו יותר חשוב מרכישת הדירה זה שיפורה של הדירה לרמת תנאי המגורים שמתאים לטעמו האישי של כל אחד מאיתנו, אפילו אם זה כרוך בעיצוב מחדש וטוטלי של “הספייס” שבו אנו קיימים.

אחד מהטרנדים המתפתחים במהירות בארצנו ובעולם , זה עיצוב תקרות בגבס , שנותן לנו את היכולת לפתוח את מרחב האופקים שלנו ולעצב ללא מגבלות.

רוב הוילות היפות ביותר ברחבי ארצות הברית מעוצבות פנימית מקירות גבס, קיר גבס הוא החומר הנבחר בעיצוב בתים ברחבי העולם, ואכן הטרנד הגיע מהר לארצנו ומתחיל לשלוט בלקסיגון של מעצבי הבתים שלנו.

חלק נכבד ומשמעותי בתהליך הוא השקט הנפשי שאכן בחרת שת המקור הטוב ביותר, הספק האמין ביותר, והמעצב המוכשר ביותר, עובדות אלה מאפשרות לנו להרגיש מעין מושלמות מסוימת עם החלטות כל כך קריטיות בחיינו.