נפתלי טילסון – איש של נדל”ן, ציונות ומצוינות


 

נפתלי טילסון מחזיק בניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הניהול הבינלאומי ובניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל”ן. מר טילסון נולד בניו יורק אך עלה לישראל עם משפחתו בשנת 2008 ממניעים ציוניים חזקים והוא דואג לקידום הכלכלה הישראלית באופן מרשים כבר מיומו הראשון בארץ. מר טילסון הוא בעל תואר דוקטור במשפטים וכן בעל תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון מאוניברסיטאות מובילות בארצות הברית.

כיום מר טילסון הוא הבעלים והמנהל של חברת קורנרסטון פרטנרס (CornerStone Partners) שהקים בשנת 2010 יחד עם שותפו לעסקים מר אמיר אילן ושותפים מקבוצת רמות. החברה נמצאת בקשרים עסקיים הדוקים עם החברות המובילות בתחום הנדל”ן בחו”ל וכן עם משקיעים רבים בכל רחבי העולם.

על פעילות החברה בתחום הנדל”ן בחו”ל

החברה מציעה ללקוחותיה הרבים אפיקים מיוחדים להשקעות נדלן במדינות רבות ברחבי העולם ומספקת מגוון שירותים עבור לקוחות הן מהמגזר המוסדי והן מהמגזר הפרטי. כיום החברה נמצאת בקשרים ענפים עם המוסדות הפיננסיים החשובים ביותר בעולם ועם מגוון רחב ביותר של חברות נדל”ן מוערכות וידועות. מדי שנה מבצעת החברה עסקאות בשווי ממוצע של למעלה ממאתיים מיליון דולרים ונחשבת לחוד החנית של תחום השקעות הנדל”ן בישראל.

החברה מעניקה ללקוחותיה פתרון מקיף ונרחב שכולל בין היתר זיהוי ואיתור של נכסים בעלי פוטנציאל השקעה מרבי, תכנון קפדני ומקצועי של מבנה ההשקעה, טיפול בכל נושאי הביטוח הקנייני (Title Insurance) וכמובן שגם שירותים מקצועיים שקשורים לנושא המימון והניהול של השקעות בנדל”ן . את התחום של השקעות נדל”ן בחו”ל בחברת קורנרסטון פרטנרס מוביל ביד רמה ובהצלחה עצומה מר נפתלי טילסון האיש מאחורי ההצלחה.

השקעות נדל”ן בישראל

בנוסף להשקעות בשוק העולמי, חברת קורנרסטון פרטנרס מעניקה גם קשת רחבה ביותר של שירותים מגוונים שקשורים בשוק הנדל”ן הישראלי. בין היתר מעניקה החברה שירותי השכרה ושיווק של נדל”ן עסקי ומסחר, אחזקה וניהול של קניונים ומרכזים מסחריים ושירותי ייעוץ וליווי מקצועיים למציאת פתרונות חכמים בהתאמה אישית לחברות בינלאומיות ותאגידים שמעוניינים להשקיע בתחום הנדל”ן בישראל. כל הפעילויות שמבצעת החברה בישראל מנוהלות על ידי מר אמיר אילן, שותפו של נפתלי טילסון.

בין הגופים מולם עובדת החברה ניתן למנות גם אך לא רק את AMERICAN LANDMARK PROPRTIES LTD, B&M MANAGEMENT CO. LLC, WESTPLAN INVESTORS, REDEFINE PROPERTIES ועוד רבים וטובים אחרים. חלק לא מבטל מהגופים האלו משקיעים כספים רציניים ביותר במדינתנו הודות למר נפתלי טילסון.

Leave a Comment